Лютий

 

       28 лютого 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

     Реєстрація слухачів відбудеться 28 лютого 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

    27 лютого 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно" для державних реєстраторів прав на нерухоме майнопрацівників виконавчих органів міських, селищних, сільських рад, у т.ч. об’єднаних територіальних громад.

    Реєстрація слухачів відбудеться 27 лютого 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

   З 25 лютого по 01 березня 2019 року відбудеться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації працівників Державного архіву Запорізької області, місцевих державних архівних установ, установ міських (міст обласного значення) рад (І сесія)

      Реєстрація слухачів відбудеться 25 лютого 2019 року з 08.30 до 09.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 50. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

 

    20 лютого 2019 року безпосередньо у м. Василівка відбудуться виїзні тематичні короткострокові семінари для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Василівського та Михайлівського районів за такими темами:

– "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин";

– "Актуальні питання здійснення публічних закупівель".

 

 

 

 

    20 лютого 2019 року безпосередньо у м. Василівка відбудеться виїзний тематичний      короткостроковий семінар "Актуальні питання запобігання корупції у сфері публічного управління" для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Василівського району.

 

 

 

 

 

   14 лютого 2019 року безпосередньо у м. Бердянськ відбудеться виїзний тематичний короткостроковий семінар "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин" для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Бердянського району.

 

 

 

 

 

   14 лютого 2019 року безпосередньо у м. Приморськ відбудеться виїзний тематичний короткостроковий семінар "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин" для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Приморського району.

 

 

 

 

 

      13 лютого 2019 року безпосередньо у м. Токмак відбудуться виїзні тематичні короткострокові семінари для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Токмацького району за такими темами:

– "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин";

– "Актуальні питання здійснення публічних закупівель".

 

 

 

 

    12 лютого 2019 року планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань реалізації соціальної політики в умовах децентралізації влади для фахівців об’єднаних територіальних громад, які опікуються означеними питаннями.

    Реєстрація слухачів відбудеться 12 лютого 2019 року з 09.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 50. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

 

     З 11 по 15 лютого 2019 року відбудеться навчання за тематичною професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування для працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

    Реєстрація слухачів відбудеться 11 лютого 2019 року з 08.30 до 09.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

Січень

 

    Із 21 січня по 01 лютого 2019 року відбудеться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для державних службовців місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування, які вперше призначені на державну службу та службу в органи місцевого самоврядування

     Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 21 січня 2019 року з 8.30 до 9.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".