Листопад

 

    Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій (далі – Центр) спільно з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, в рамках реалізації проекту Асоціації "Спільний простір" та Фонду підтримки ЗМІ посольства США в Україні "Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації" 29-30 листопада 2018 року заплановано проведення тематичного короткострокового семінару-тренінгу.

     Реєстрація слухачів відбудеться 29 листопада 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ),
IV поверх, аудиторія 48. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

    29 листопада 2018 року в рамках реалізації програми тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" планується проведення тематичного короткострокового семінару для працівників юридичних служб місцевих органів виконавчої влади.

   Програмою семінару планується висвітлення таких тем: "Загальні засади організації та ведення договірної роботи. Реєстрація, зберігання договорів та контроль за їх виконанням"; "Організація та ведення претензійно-позовної роботи. Аналіз результатів претензійно-позовної роботи та підготовка пропозицій щодо її поліпшення"; "Підготовка позовів та процесуальних документів, необхідних для їх судового розгляду. Представництво органів публічної влади в судах: конституційна реформа"; "Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод як частина національного законодавства України. Практика Європейського суду з прав людини щодо захисту трудових прав", а також інших актуальних питань, зокрема, щодо проходження державної служби.

    Реєстрація слухачів відбудеться 29 листопада 2018 року з 08.30 до 09.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ), аудиторія № 49 (IV поверх). Проїзд трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна". 

 

   28 листопада 2018 року планується продовження тематичного короткострокового семінару-тренінгу "Як краще купувати за кошти платників податків? " для посадових осіб місцевого самоврядування – працівників виконавчих органів місцевих рад, які були учасниками І етапу означеного семінару – тренінгу 18 жовтня 2018 року (список додається).

   Реєстрація слухачів відбудеться 28 листопада 2018 року з 08.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, ауд. 41. Проїзд трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна". Орієнтовний регламент роботи семінару з 9.00 до 14.30.

 

 

  20 листопада 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів публічної влади" для посадових осіб місцевого самоврядування.

  Реєстрація слухачів відбудеться 20 листопада 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), ауд. № 48 (IV поверх). Проїзд до місця навчання трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

   Із 19 по 23 листопада 2018 року відбудеться І сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації начальників (спеціалістів) відділів бухгалтерського обліку та звітності управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських (міст обласного значення) рад.

   Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 19 листопада 2018 року з 08.30 до 09.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

   14-15 листопада 2018 року відбудеться тематичний короткостроковий семінар "Українське ділове мовлення: особливості сучасної лексичної культури" для працівників структурних підрозділів райдержадміністрацій та посадових осіб місцевого самоврядування – працівників виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад.

   Реєстрація слухачів відбудеться 14 листопада 2018 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

   13 листопада 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання місцевого розвитку" для фахівців органів місцевого самоврядування, які займаються підготовкою інвестиційних проектів.

   Реєстрація слухачів відбудеться 13 листопада 2018 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна". Орієнтовний регламент роботи семінару з 9.00 до 15.00.

 

 

    З 12 по 16 листопада 2018 року відбудеться ІІ сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації бухгалтерів органів місцевого самоврядування.

    Також з 12 по 16 листопада 2018 року відбудеться І сесія навчання бухгалтерів органів місцевого самоврядування, які не підвищували кваліфікацію впродовж останніх 3-х років.

   Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 12 листопада 2018 року з 08.30 до 09.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

     06 листопада 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно" для державних реєстраторів прав на нерухоме майно – працівників виконавчих органів сільських, селищних рад.

    Реєстрація слухачів відбудеться 06 листопада 2018 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

Жовтень

 

   30 жовтня 2018 року планується проведення виїзних тематичних короткострокових семінарів за такими двома напрямами: "Актуальні питання здійснення публічних закупівель" та "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин" безпосередньо у м. Пологи.

 

 

 

    25 жовтня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання здійснення публічних закупівель" для працівників місцевих органів виконавчої влади, виконавчих органів міських (міст обласного та районного значення) рад.

   Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 25 жовтня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

   

   24 жовтня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання діяльності архівних установ області" для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та трудових архівів.

     Навчальний захід відбудеться безпосередньо в приміщенні Державного архіву Запорізької області.

 

 

  23 жовтня 2018 року планується проведення виїзного тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання здійснення публічних закупівель" для державних службовців – працівників структурних підрозділів Запорізької райдержадміністрації, посадових осіб місцевого самоврядування Запорізького району.

 

 

 

   23 жовтня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування для секретарів та посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів місцевих рад.

    Реєстрація слухачів відбудеться 23 жовтня 2018 року з 8.30 до 9.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

    Із 22 по 26 жовтня 2018 року відбудеться навчання за тематичною професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування для працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

   Програмою семінару передбачено висвітлення питань щодо сутності, новацій та практики застосування сучасного українського антикорупційного законодавства; юридичної відповідальності за корупційні правопорушення; рівня результативності національних превентивних антикорупційних механізмів та ін.

   Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 22 жовтня 2018 року з 8.00 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

    22 жовтня 2018 року планується проведення виїзного тематичного короткострокового семінару "Запобігання корупції у сфері публічного управління" для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Бердянського району.

 

 

 

 

    18 жовтня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару-тренінгу "Як краще купувати за кошти платників податків? " для посадових осіб місцевого самоврядування – працівників виконавчих органів об’єднаних територіальних громад. Програмою семінару передбачено розгляд та відпрацювання в робочих групах практичних ситуацій, процедури проведення закупівель (від моменту створення тендерного комітету до оприлюднення інформації на ProZorro) та виконання практичних завдань.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 18 жовтня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

    17 жовтня 2018 року відбудеться тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань надання населенню житлових субсидій з 01 жовтня 2018 року. На навчання запрошуються начальники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 17 жовтня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

16-17 жовтня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Соціально-психологічні аспекти діяльності публічних службовців" для 22 державних службовців – працівників Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області.

Проведення навчального заходу відбудеться 16-17 жовтня 2018 року з 8.00 до 12.00 в приміщенні Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області за адресою: вул. Перемоги, 50.

 

 

    10 жовтня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань діяльності органів публічної влади для державних реєстраторів прав на нерухоме майно – працівників районних державних адміністрацій.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 10 жовтня 2018 року з 8.30 до 9.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

     04 жовтня 2018 року в рамках реалізації програми тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань діяльності працівників юридичних служб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

    Програмою семінару планується висвітлення таких тем: "Організація документування управлінської діяльності в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування (нова інструкція з діловодства)"; "Державна реєстрація нормативно-правових актів в органах юстиції: актуальні питання та практичні аспекти застосування"; "Ведення обліку актів законодавства і міжнародних договорів України. Забезпечення підтримання їх у контрольному стані"; "Виконання судових рішень: новації, проблемні питання та шляхи їх вирішення"; "Взаємодія органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з органами нотаріату" та ін.

    Реєстрація слухачів відбудеться 04  жовтня 2018 року з 08.30 до 09.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія № 49 (IV поверх). Проїзд трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна". Орієнтовний регламент роботи семінару з 9.00 до 14.30.

 

    Із 01 по 12 жовтня 2018 року планується проведення навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для керівників та фахівців відділів земельних відносин, спеціалістів-землевпорядників сільських, селищних, міських рад (в т.ч. об’єднаних територіальних громад).

   Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 01 жовтня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), ауд. № 50 (IV поверх). Проїзд трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

Вересень

 

    20 вересня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару “Запобігання корупції у сфері публічного управління”для державних службовців Головного управління та територіальних управлінь Державної казначейської служби України Запорізької області.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 20 вересня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

   З 17 по 28 вересня 2018 року відбудеться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для державних службовців місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування, які вперше прийняті на державну службу та службу в органи місцевого самоврядування

     Реєстрація слухачів відбудеться 17 вересня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

    13 вересня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару “Запобігання корупції у сфері публічного управління для державних службовців Головного управління та територіальних управлінь Державної казначейської служби України Запорізької області.

     Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 13 вересня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

    12 вересня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 12 вересня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

   10-14 вересня 2018 року відбудеться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для спеціалістів служб у справах дітей райдержадміністрацій,  міських (міст обласного значення) рад, відділів по районах служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради та фахівців об’єднаних територіальних громад, на яких покладено виконання відповідних обов’язків.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 10 вересня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 50.

 

 

Серпень

 

 

 

     15 серпня 2018 року планується проведення семінару-вебінару "Історичні аспекти державної служби. Втілення сучасних стандартів функціонування державної служби" для державних службовців – працівників апаратів та структурних підрозділів Вільнянської, Запорізької, Новомиколаївської райдержадміністрацій.

     Програмою заходу передбачається проведення круглого столу "Державна служба: регіональний історичний контекст" та тематичної зустрічі "Організація документування управлінської діяльності в органах виконавчої влади", в .т.ч. ознайомлення з новою інструкцією з діловодства.

     Семінар-вебінар розпочнеться 15 серпня 2018 року о 10:00 у режимі он-лайн.

 

 

Липень

 

   11 липня 2018 року планується проведення семінару-вебінару "Історичні аспекти державної служби. Втілення сучасних стандартів функціонування державної служби" для державних службовців – працівників апаратів та структурних підрозділів Бердянської, Токмацької, Чернігівської райдержадміністрацій.

    Програмою заходу передбачається проведення круглого столу "100-річчя державної служби: загальнодержавні тенденції та регіональний аспект" та тематичної зустрічі "Управлінська діяльність: вимоги щодо організації документування в органах виконавчої влади (нова інструкція з діловодства)".

    Семінар-вебінар розпочнеться 11 липня 2018 року о 10:00 у режимі он-лайн із використанням сучасних інформаційних технологій.

 

 

    10 липня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань реалізації державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого самоврядування.

    Програмою семінару передбачається проведення практичних занять з підготовки аналізу регуляторного впливу до регуляторних актів органів місцевого самоврядування (на прикладі проектів актів органів публічної влади); розгляд проблемних питань у сфері реалізації регуляторної політики, зокрема, при отриманні висновків Державної регуляторної служби щодо проектів регуляторних актів органів місцевого самоврядування та інше.

    Реєстрація слухачів відбудеться 10 липня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49.

 

 

Червень

 

     14 червня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад (в т.ч. об’єднаних територіальних громад).

     Програмою семінару планується висвітлення таких тем: "Організація документування управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування" (основні положення нової Інструкції з діловодства), "Служба в органах місцевого самоврядування: особливості проходження, новації, практичні аспекти застосування"; "Питання вчинення нотаріальних дій в органах місцевого самоврядування" та інше.

     Реєстрація слухачів відбудеться 14 червня з 09.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, ауд. № 49.

 

 

      12-13 червня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару для учасників ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", в рамках якого відбудеться ІІ тур Конкурсу.

    Реєстрація слухачів відбудеться 12 червня з 08.00 до 09.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, ауд. № 49.

 

 

 

 

     05 червня 2018 року  Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій разом з Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації буде проведено тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань діяльності закладів освіти в умовах реалізації нового Закону України "Про освіту" для керівників Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, управлінь, відділів освіти райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об'єднаних територіальних громад.

     Реєстрація слухачів відбудеться 05 червня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49.

 

 

 

   04 червня 2018 року планується проведення семінару-тренінгу "Психологічні особливості ділового спілкування. Профілактика професійного вигорання" для посадових осіб місцевого самоврядування – працівників районної адміністрації Запорізької міської ради по   Хортицькому району безпосередньо в приміщенні районної адміністрації.

 

 

 

Травень

 

    22 травня 2018 року в рамках реалізації програми тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання здійснення публічних закупівель" для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

    Реєстрація слухачів відбудеться 22 травня 2018 року з 08.30 до 09.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія № 49 (IV поверх).

 

 

 

    21 травня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару-тренінгу з питань використання ділової української мови у діяльності органів публічної влади.

   Реєстрація слухачів відбудеться 21 травня 2018 року з 08.30 до 09.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія № 49 (IV поверх).

 

 

 

 

   18 травня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання діяльності органів публічної влади: реалізація державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України" для працівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповідальних за зв’язки з громадськістю та взаємодію із засобами масової інформації.

    Реєстрація слухачів відбудеться 18 травня 2018 року з 08.30 до 09.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія № 49 (IV поверх).

 

 

 

   16 травня 2018 року планується проведення семінару-тренінгу "Психологічні особливості ділового спілкування. Профілактика професійного вигорання" для працівників Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації безпосередньо в приміщенні Департаменту.

   

 

 

 

      14 травня 2018 року відбудеться навчання за програмою тематичного короткострокового семінару з питань застосування ділової української мови у діяльності органів місцевого самоврядування.

    Реєстрація слухачів відбудеться 14 травня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія № 49 (IV поверх)

 

 

 

      10 травня 2018 року відбудеться навчання за програмою тематичного короткострокового семінару з питань призначення житлових субсидій органами соціального захисту населення з 01 травня 2018 року.

    Реєстрація слухачів відбудеться 10 травня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія № 49 (IV поверх)

 

 

 

     07 травня 2018 року відбудеться навчання за програмою тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання  діяльності органів публічної влади: застосування сучасних інформаційних технологій"   для працівників структурних   підрозділів облдержадміністрації та посадових осіб місцевого самоврядування.

     Реєстрація слухачів відбудеться 07 травня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1   (будівля     Торгового коледжу), аудиторія № 48 (IV поверх).

 

 

 

Квітень

 

     17 квітня 2018 року відбудеться навчання за програмою тематичного короткострокового семінару в рамках реалізації програми тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 17 квітня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

     З 16 по 20 квітня 2018 року відбудеться ІІ сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів з питань праці управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та фахівців з питань праці об’єднаних територіальних громад.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 16 квітня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49

.    З 16 по 20 квітня 2018 року відбудеться ІІ сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації бухгалтерів органів місцевого самоврядування.

    Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 16 квітня 2018 року з 09.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

    12 квітня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару-тренінгу "Формування комунікативної культури публічних службовців" для працівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Реєстрація слухачів відбудеться 12 квітня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 41

 

 

 

    11 квітня 2018 року відбудеться навчання за програмою тематичного короткострокового семінару з актуальних питань реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей для спеціалістів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які відповідають за організацію оздоровлення та відпочинок дітей.

Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 11 квітня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

    04 квітня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання здійснення   публічних закупівель" для працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, у т.ч. об'єднаних   територіальних   громад.

    В рамках семінару планується висвітлення таких тем: "Правові та економічні засади здійснення публічних закупівель.   Новації законодавства України"; "Попередження корупції у сфері публічних закупівель"; "Планування публічних закупівель";   "Закупівельні процедури"; "Забезпечення якості етапів публічних закупівель".

    Реєстрація слухачів відбудеться 04 квітня 2018 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49.

 

     03 квітня 2018 року планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання діяльності органів соціального захисту населення в умовах оновленого законодавства України" для керівних працівників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та управлінь соціального захисту населення міських (міст обласного значення) рад.

     Реєстрація слухачів відбудеться 03 квітня 2018 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

      02 квітня 2018 року буде проведено тематичний короткостроковий семінар для учасників І туру щорічного   Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" – працівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

  Реєстрація слухачів відбудеться 02 квітня 2018 року з 8.00 до 8.50 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового   коледжу), IV поверх, ауд. № 50.