Червень

 

      11 червня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів буде проведено тематичний короткостроковий семінар-тренінг з питань розробки проектів та програм місцевого розвитку.

      Реєстрація слухачів відбудеться 11 червня 2019 року з 09.00 до 09.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50.


 

 

 

 

      11 червня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів буде проведено семінар-тренінг "Комунікація та взаємодія" для державних службовців категорії "Б" – працівників райдержадміністрацій, за результатами оцінювання їх службової діяльності.

      Реєстрація слухачів відбудеться 11 червня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 41.

 

 

 

 

      6 червня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів публічної влади для посадових осіб місцевого самоврядування – працівників об’єднаних територіальних громад.

      Реєстрація слухачів відбудеться 6 червня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 48.

 

 

 

 

     6 червня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів буде проведено семінар-тренінг "Комунікація та взаємодія" для державних службовців категорії "Б" – працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, за результатами оцінювання їх службової діяльності.

     Реєстрація слухачів відбудеться 6 червня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 41.

 

 

 

 

Травень

 

 

     30 травня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів у рамках реалізації програми тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" планується проведення тематичного короткострокового семінару для працівників юридичних служб об’єднаних територіальних громад.

    Програмою семінару 30.05.2019 планується висвітлення таких тем: "Загальні засади організації та ведення договірної роботи. Реєстрація, зберігання договорів та контроль за їх виконанням"; "Організація та ведення претензійно-позовної роботи. Аналіз результатів претензійно-позовної роботи та підготовка пропозицій щодо її поліпшення"; "Підготовка позовів та процесуальних документів, необхідних для їх судового розгляду. Представництво органів публічної влади в судах: конституційна реформа"; "Новації виконавчого провадження в Україні " та ін.

     Реєстрація слухачів відбудеться 30 травня 2019 року з 8.30 до 9.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49.

 

 

      27 травня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів буде проведено семінар-тренінг "Командна робота та ефективні комунікації" для державних службовців категорії "В" – працівників місцевих державних адміністрацій, за результатами оцінювання їх службової діяльності у 2018 році.

      Реєстрація слухачів відбудеться 27 травня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 41.

 

 

 

 

      23 травня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів буде проведено семінар-тренінг "Командна робота та ефективні комунікації" для державних службовців категорії "В" – працівників райдержадміністрацій, за результатами оцінювання їх службової діяльності у 2018 році.

     Реєстрація слухачів відбудеться 23 травня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50.

 

 

 

 

 

       22 травня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів буде проведено семінар-тренінг "Командна робота та ефективні комунікації" для державних службовців категорії "В" – працівників структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, за результатами оцінювання їх службової діяльності у 2018 році.

      Реєстрація слухачів відбудеться 22 травня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50.

 

 

 

 

        З 20 по 24 травня 2019 року відбудеться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації заступників начальників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад (І сесія).

        Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 20 травня 2019 року  з 8.30 до 9.30 в аудиторії 49.

 

 

 

 

 

 

     17 травня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару-тренінгу з актуальних питань діяльності служб управління персоналом, зокрема, для керівників служб управління персоналом управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій.

     Навчальна програма буде реалізована за участю начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях Бамбизової С.І. та фахівців теруправління.

    Реєстрація слухачів відбудеться 17 травня 2019 року з 8.00 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

       16 травня 2019 року буде проведено семінар-тренінг "Готовність до впровадження змін та інновацій" для державних службовців категорії "Б".

     Реєстрація слухачів відбудеться 16 травня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 41. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

     13 травня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару – тренінгу з розвитку лідерських якостей публічних службовців для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за результатами оцінювання їх службової діяльності у 2018 році.

        Реєстрація слухачів відбудеться 13 травня 2019 року з 8.30 до 9.00  в аудиторії 50.

 

 

 

 

 

Квітень

 

       24 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару з актуальних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування для працівників кадрових служб.

    Програмою семінару передбачено висвітлення питань щодо особливостей прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, у т.ч. проведення конкурсу, випробування та стажування; складання Присяги; класифікації посад в органах місцевого самоврядування та присвоєння рангів; підстав припинення служби в органах місцевого самоврядування; внесення записів до трудових книжок та ін.

     Реєстрація слухачів відбудеться 24 квітня 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, ауд. 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

       24 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару з актуальних питань реалізації положень законодавства щодо звернення громадян та доступу до публічної інформації для    працівників, які відповідають за роботу зі зверненнями громадян та доступ до публічної інформації (ауд. 50).

       Під час семінару будуть розглянуті питання щодо вимог чинного законодавства до органів місцевого самоврядування з організації роботи у сфері доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян та ін.

       Реєстрація слухачів відбудеться 24 квітня 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, ауд. 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

      24 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару з питань застосування української мови в діяльності посадових осіб місцевого самоврядування.

 Зокрема, програмою семінару заплановано проведення практичних занять щодо мовних норм, правил складання ділових документів, володіння правилами "Українського правопису" та ін.

 Реєстрація слухачів відбудеться 24 квітня 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, ауд. 41. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

       23 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів в рамках реалізації програми тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" планується проведення тематичного короткострокового семінару для працівників юридичних служб органів місцевого самоврядування.

           Програмою семінару 23.04.2019 планується висвітлення таких тем: "Загальні засади організації та ведення договірної роботи. Реєстрація, зберігання договорів та контроль за їх виконанням"; "Організація та ведення претензійно-позовної роботи. Аналіз результатів претензійно-позовної роботи та підготовка пропозицій щодо її поліпшення"; "Підготовка позовів та процесуальних документів, необхідних для їх судового розгляду. Представництво органів публічної влади в судах: конституційна реформа"; "Особливості організації виконання судових рішень державними органами" та ін.

          Реєстрація слухачів відбудеться 23 квітня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, ауд. 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

    19 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару-тренінгу з актуальних питань діяльності служб управління персоналом для керівників (працівників) служб управління персоналом структурних підрозділів облдержадміністрації.

       Навчальна програма буде реалізована за участю начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях Бамбизової С.І. та фахівців теруправління.

     Реєстрація слухачів відбудеться 19 квітня 2019 року з 8.00 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

    18 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару-тренінгу з актуальних питань діяльності служб управління персоналом для керівників служб управління персоналом районних державних адміністрацій.

     Навчальна програма буде реалізована за участю начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях Бамбизової С.І. та фахівців теруправління.

    Реєстрація слухачів відбудеться 18 квітня 2019 року з 8.00 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

     18 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару-тренінгу "Готовність до впровадження змін та інновацій".

     Реєстрація слухачів відбудеться 18 квітня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

      15 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару – тренінгу з розвитку лідерських якостей публічних службовців для державних службовців – працівників Веселівської, Вільнянської та Мелітопольської районних державних адміністрацій за результатами оцінювання їх службової діяльності у 2018 році.

     Реєстрація слухачів відбудеться 15 квітня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

     11 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару – тренінгу "Готовність до впровадження змін та інновацій" для державних службовців категорії "Б" – працівників місцевих районних державних адміністрацій за результатами оцінювання їх службової діяльності у 2018 році.

     Реєстрація слухачів відбудеться 11 квітня 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

    10 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару "Організація надання соціальних і реабілітаційних послуг у громаді" для заступників голів або начальників відділів соціального захисту населення сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад.

     Програма семінару буде реалізована за участі керівних працівників Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації.

    Реєстрація слухачів відбудеться 10 квітня 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

      09-10 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару "Українське ділове мовлення: особливості сучасної лексичної культури" для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, виконавчих органів Запорізької та Бердянської міських рад, які не підвищували кваліфікацію в Центрі за означеною програмою впродовж останніх 2-х років.

     Реєстрація слухачів відбудеться 09 квітня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

    03 квітня 2019 року безпосередньо у м. Мелітополь планується проведення виїзного тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин" для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Мелітопольського району.

 

 

 

 

 

     З 02 по 05 квітня 2019 року відбудеться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації працівників відділів (секторів) у справах сім'ї та дітей управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та фахівців об’єднаних територіальних громад, які відповідають за питання оздоровлення дітей, сімейну, гендерну політику та протидію торгівлі людьми.

     Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 02 квітня 2019 року  з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

     02 квітня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару – тренінгу "Готовність до сприйняття змін та інновацій" для державних службовців категорії "В" – працівників місцевих державних адміністрацій.

     Реєстрація слухачів відбудеться 02 квітня 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

Березень

 

         28 березня 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення семінару – тренінгу "Готовність до сприйняття змін та інновацій" для державних службовців категорії "В" – працівників місцевих державних адміністрацій.

       Реєстрація слухачів відбудеться 28 березня 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

      З 25 по 29 березня 2019 року відбудеться ІІ сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації працівників управлінь, відділів освіти райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та фахівців з питань освіти об’єднаних територіальних громад.

     Окрім того, у зазначений період запрошуємо на І сесію навчання тих фахівців, які не підвищували кваліфікацію впродовж останніх 3-х років.

      Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 25 березня 2019 року з 8.30 до 9.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

        З 18 по 22 березня 2019 року відбудеться ІІ сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації старост та виконуючих обов’язки старост в об’єднаних територіальних громадах.

        Окрім того, у зазначений період запрошуємо на І сесію навчання старост та виконуючих обов’язки старост в об’єднаних територіальних громадах, які не були учасниками навчання в 2018 році.

         Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 18 березня 2019 року з 9.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 50. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

      З 18 по 22 березня 2019 року відбудеться ІІ сесія навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів з питань праці управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та фахівців з питань праці об’єднаних територіальних громад. Також запрошуємо на І сесію навчання спеціалістів з питань праці, які не підвищували кваліфікацію впродовж останніх 3-х років.

       Заїзд та реєстрація слухачів відбудеться 18 березня 2019 року з 8.30 до 9.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49.

 

 

 

 

Лютий

      28 лютого 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного постійно діючого семінару "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування" для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

     Реєстрація слухачів відбудеться 28 лютого 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

     27 лютого 2019 року у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів планується проведення тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно" для державних реєстраторів прав на нерухоме майнопрацівників виконавчих органів міських, селищних, сільських рад, у т.ч. об’єднаних територіальних громад.

    Реєстрація слухачів відбудеться 27 лютого 2019 року з 8.30 до 9.30 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки "Трампарк"; маршрутним таксі, тролейбусом – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

  З 25 лютого по 01 березня 2019 року відбудеться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації працівників Державного архіву Запорізької області, місцевих державних архівних установ, установ міських (міст обласного значення) рад (І сесія)

      Реєстрація слухачів відбудеться 25 лютого 2019 року з 08.30 до 09.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 50. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

 

    25 лютого 2019 року безпосередньо у приміщенні Запорізької міської ради планується проведення виїзного тематичного короткострокового семінару "Актуальні питання запобігання корупції у сфері публічного управління" для посадових осіб місцевого самоврядування – працівників виконавчих органів Запорізької міської ради та депутатів Запорізької міської ради.

 

 

 

 

 

    20 лютого 2019 року безпосередньо у м. Василівка відбудуться виїзні тематичні короткострокові семінари для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Василівського та Михайлівського районів за такими темами:

– "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин";

– "Актуальні питання здійснення публічних закупівель".

 

 

 

 

     20 лютого 2019 року безпосередньо у м. Василівка відбудеться виїзний тематичний      короткостроковий семінар "Актуальні питання запобігання корупції у сфері публічного управління" для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Василівського району.

 

 

 

 

 

   14 лютого 2019 року безпосередньо у м. Бердянськ відбудеться виїзний тематичний короткостроковий семінар "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин" для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Бердянського району.

 

 

 

 

 

   14 лютого 2019 року безпосередньо у м. Приморськ відбудеться виїзний тематичний короткостроковий семінар "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин" для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Приморського району.

 

 

 

 

 

      13 лютого 2019 року безпосередньо у м. Токмак відбудуться виїзні тематичні короткострокові семінари для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Токмацького району за такими темами:

– "Актуальні питання діяльності органів публічної влади у сфері земельних відносин";

– "Актуальні питання здійснення публічних закупівель".

 

 

 

 

    12 лютого 2019 року планується проведення тематичного короткострокового семінару з актуальних питань реалізації соціальної політики в умовах децентралізації влади для фахівців об’єднаних територіальних громад, які опікуються означеними питаннями.

    Реєстрація слухачів відбудеться 12 лютого 2019 року з 09.00 до 10.00 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 50. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".

 

 

 

 

 

     З 11 по 15 лютого 2019 року відбудеться навчання за тематичною професійною програмою підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування для працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

    Реєстрація слухачів відбудеться 11 лютого 2019 року з 08.30 до 09.30 в Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), аудиторія 49. Проїзд трамваєм, маршрутним таксі до зупинки "Трампарк"; тролейбусом, маршрутним таксі – "Пл. Пушкіна".